پردرآمدترین بازیگران در سال 2020

دنیای سینما و تلویزیون همیشه پر از شگفتی و جذابیت است. در واقع زمانی که تصویر و صدا باهم ترکیب می‌شوند، اثر هنری فوق‌العاده‌ای شکل می‌گیرد. دنیای بازیگری و زندگی بازیگران در همه حال برای طرفداران سینما شنیدنی و جالب بوده است. در این پست می‌خواهیم با استفاده از اطلاعات سایت Statista پردرآمدترین بازیگران مرد در سال ۲۰۲۰ را معرفی نماییم. حضور دو بازیگر غیر آمریکایی در این لیست از نکات قابل توجه است. جکی چان از چین و اکشی کومار از هند در لیست 10 بازیگر پردرآمد 2020 دیده می‌شوند. برای مطالعه متنوع‌ترین اخبار فرهنگی به لینک سر بزنید.

دواین جانسون پردرآمدترین بازیگر مرد سال ۲۰۲۰

دواین جانسون ورزشکاری که در دنیای سینما نیز فعالیت می‌کند، در سال ۲۰۲۰ به عنوان پردرآمدترین بازیگر مرد شناخته شد. این بازیگر در شبکه اجتماعی ایستاگرام نیز فعالیت زیادی داشته و صفحه او یکی از صفحات با بیشترین دنبال‌کننده(281 میلیوین فالوور) در اینستاگرام است. این بازیگر خوش ذوق طبق سایت ‌IMDb، تاکنون ۱۶ جایزه برده است و ۶۹ باز نامزد دریافت جایزه شده است. دواین جانسون در سال ۲۰۲۰ با کسب درآمد ۸۷.۵ میلیون دلاری در صدر بازیگران پردرآمد هالیوود قرار گرفت.

پس از دواین جانسون، رایان رینولدز با کسب درآمد ۷۱.۵ میلیون دلار در جایگاه دوم بازیگران پردرآمد قرار می‌گیرد. معروف‌ترین فیلمی که رایان رینولدز در آن بازی کرده است، فیلم Deadpool نام دارد. مارک والبرگ با دارا بودن درآمد ۵۸ میلیون دلاری در جایگاه سوم قرار می‌گیرد. از معروف‌ترین فیلم‌های او می‌توان به The Departed، The Fighter اشاره نمود.

بن افلک، بازیگر پرحاشیه‌ی هالیوود با کسب درآمد ۵۴ میلیون دلاری در رتبه چهارم قرار می‌گیرد. این بازیگر در فیلم‌های مشهوری چون ‌Gone girl و  Good Will Hunting ایفای نقش کرده است.

وین دیزل، بازیگر مشهوری که در فیلم‌های Avengers: Endgame، Avengers: Infinity War و Guardians of the Galaxy Vol. 2 به عنوان صدا پیشه هنرنمایی کرده است، در سال ۲۰۲۰ با کسب درآمد ۵۴ میلیون دلاری جایگاه پنجم پردرآمدترین بازیگران مرد را تصاحب کرده است.

پردرآمدترین بازیگر مرد سال 2020

تاریخ انتشار:   10 آذر، 1400