محمد کریم فضلی، بنیان گذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرین برتر

حاج محمد کریم فضلی، کارآفرین برتر کشور که در طول سابقه کاری خود موفق به راه اندازی مجموعه های عظیم صنعتی و خدماتی شده است.
نگاهی می اندازیم به مجموعه عظیم گلرنگ و محصولات برندهای مختلف آن

محمد کریم فضلی در اردیبهشت سال 1399 در سن 88 سالگی دار فانی را وداع گفت. روحش شاد و یادش گرامی باد.

گروه صنعتی گلرنگ از بزرگترین مجموعه های فعال در کشور

بیش از 30,000 کارمند در گروه صنعتی گلرنگ که توسط محمد کریم فضلی بنیان گذاری شد، مشغول به کار هستند. این گروه دارای بیش از 30 سایت تولیدی در کشور می باشد و در حوزه تولید بیش از 60 گروه محصول از مایع ظرف شویی، دستشویی، پوشک و فویل آلومینیومی تا تن ماهی، رب گوجه فرنگی، روغن کنجد و … فعالیت می کند.

گروه صنعتی گلرنگ محمد کریم فضلی
گروه صنعتی گلرنگ محمد کریم فضلی

تعداد کارکنان شرکت های زیر مجموعه گلرنگ

بیشترین تعداد کارکنان متعلق به حوزه کالاهای مصرفی و گروه سرمایه گذاری توسعه صنایع گلرنگ (بیش از 10 هزار نفر) می باشد، و بعد از آن در حوزه خدمات مصرف کننده، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با بیش از شش هزار نیرو بالاترین تعداد کارکنان را در مجموعه صنعتی گلرنگ دارد. پس از آن گروه صنعتی پدیده شیمی پایدار با هزار و ششصد و پنجاه و چهار نیرو در جایگاه سوم قرار گرفته است.

تعداد محصولات برندهای مختلف گلرنگ

بیشترین محصولات متعلق به گلرنگ می باشد که شامل 22 محصول از انواع مایع ظرفشویی، سفیدکننده، پودر لباس‌شویی، جرم گیر و شیشه شوی گرفته تا انواع شامپو سر، نرم‌کننده موی سر، شامپو بچه، شامپو بدن و … می‌باشد. فامیلا با 21 نوع محصول شامل رب گوجه فرنگی، تن ماهی، روغن زیتون، سرکه و … در رتبه دوم قرار گرفته است. پس از آن در رتبه سوم برند اکتیو با 14 محصول قرار می گیرد. این برند نیز شامل محصولات بهداشتی مانند مایع ظرفشویی، پودر لباس‌شویی و … می‌باشد.

گروه صنعتی گلرنگ محمد کریم فضلی

بررسی زندگی عددی سردار آزمون